Kasia - Blog

Witam wszystkich fanow Kasi, znanej jako “teen kasia” albo “phil flash kasia”.

O tej dziewczynie napisano w polskim internecie setki, jeśli nie tysiące postów. Pewne jest że pochodzi z Polski – co można zobaczyć samemu na filmikach z jej udziałem (mówi po polsku). Jeżeli wierzyć w informacje użytkowników internetu, to Kasia (to nie jest jej prawdziwe imie, jednakże od podawania jej prawdziwych danych się powstrzymam – niestety Polska to wciąż zaściankowy kraj….) wyjechała ze swoim chłopakiem do USA, który okazał się nieczułym dupkiem (jestem ciekaw jak to się dzieje, że ładne dziewczyny w większości wybierają największych dupków jakiego uda się znaleźć – a potem zostaje im tylko płakać) i ją zostawił. Kasia nie mówiła po angielsku (no może kilka słów – co też można zobaczyć na filmikach) w związku z czym nie miała szans na znalezienie jakiejś pracy (w odróżnieniu od meksykan, którzy mają łatwiej bo jednak sporo amerykanów zna mniej lub bardziej hiszpański, a polskiego nikt). Została sama bez znajomych i pieniędzy, i jakimś zrządzeniem losu trafiła do producenta treści erotycznych, dzięki któremu mogła jakoś zarobić na siebie.

Dla tych wszsytkich którzy oceniają ją… powiem tylko tyle.. Oceniać jest łatwo, a dla mnie Kasia jest duużo lepszym człowiekiem niż chociażby lenie którym w ogóle pracować się nie chce i tylko czekają pod opieką ile dostaną… A co z tego że można zobaczyć jej cycki w internecie? Nie musi się z nikim pieprzyć dla kasy, nie poszukała sobie “sponsora” ani bogatego męża  – co jest coraz bardziej powszechne w naszym “moralnie poprawnym” kraju.

Dosyć pieprzenia. Popatrzcie sobie na fotki słodziutkiej Kasi (chyba że jesteś starym moherem – to spierdalaj – ta strona nie jest dla ciebie)

 

teen kasia 01 teen kasia ASS teen kasia thongs kasia blog teen kasia blog teen kasia strip kasia ass up

A tutaj darmowe video z kasią.

Pamiętaj to tylko próbki. Jeżeli chcesz zobaczyć pełne filmiki w jakości HD kup dostęp do strony, tym samym pomożesz Kasi, dzięki czemu będzie z nią więcej filmików!

August 26, 2009  Tags: , ,   Posted in: video, zdjecia

Comments are closed for this entry.